Op. Dr. Akın Kocaoluk Kimdir?

Çalışma Saatleri

Op. Dr. Akın Kocaoluk

Çalışma
Saatleri

Op. Dr. Akın Kocaoluk’un Türk Kızılayı Altıntepe Tıp Merkezi’ndeki çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.

Mide Botoksu

Mideye Botilinum toksin (botoks) uygulanması endoskopik olarak midenin belirli bölgelerine Botilinum toksini enjekte edilmesi esasına dayanan nispeten yeni bir kilo verme yöntemidir.


Mide Balonu

Kilo vermeye yardımcı en basit yöntem mide balon uygulamasıdır. Bu yöntemde endoskop yardımıyla, mide içinde sıvı veya hava doldurulan bir balon hafif anesteziyle yerleştirilir.Safra Kesesi Taşı

Karın bölgesinde karaciğerin hemen altında bulunan safrakesesi küçük armut şeklinde bir organdır. Karaciğer tarafından üretilen safrayı depolayan safra kesesinde çeşitli nedenlerle taş oluşabilmektedir.


Tüp Mide Ameliyatı

Günümüzde en çok uygulanan obezite cerrahisi girişimi tüp mide ameliyatıdır ve yaygın olarak “mide küçültme ameliyatı” olarak bilinir.Çalışma SaatleriZamanınız uygun değil mi?


Bana ulaşırsanız çözüm yöntemleri ile ilgili daha net bilgi alabilirsiniz.


Başka bir muayene zamanı önerin

İletişim

Siteyi ziyaret edin veya istediğiniz zaman bana bir e-posta gönderin. İletişime geçmek için yandaki bilgileri inceleyin.Adres

Türk Kızılayı Altıntepe Tıp Merkezi
Altıntepe, Cihadiye Cd. No:40,
34840 Maltepe/İstanbulTelefon

0(850) 474 15 19E-Posta

iletisim@drakinkocaoluk.com
  Op. Dr. Akın Kocaoluk


  Op. Dr. Akın Kocaoluk | Özgeçmiş


  1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Şuanda aktif kariyerine Türk Kızılayı Altıntepe Tıp Merkezinde devam etmektedir.
  Abone Olun!


  Tüm haberleri almak için Op. Dr. Akın Kocaoluk bültenine abone olun.   Bu sitedeki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka randevu alarak doktorunuza başvurunuz.

   Op.Dr.Akın Kocaoluk®. All Rights Reserved. Designed by Forsada.